Дек 08

Мета українця

Мета українця

Як не допустити повторення перемоги майдану 2004 року? – Запитують себе зараз представники партії регіонів

Як не допустити повторення провалу майдану 2004? – Мають  запитувати себе зараз всі громадяни України!

Сьогоднішня криза не є лише кризою влади. Це криза кожного громадянина України.

Починаючи  з 2004 року, українці вибороли владу, якій довірилися мільйони громадян. Всі в країні очікували змін на краще. Очікувалася боротьба з корупцією та зростання економіки. Але замість злагодженої роботи у влади, люди побачили постійні чвари, сварки та взаємну недовіру протягом п’яти років.

Зневірені люди вирішили шукати стабільності та добробуту в інший спосіб. Хтось обрав інших лідерів,  хтось не обирав нікого. Так чи інакше обрали нинішню владу. Але очікуваної стабільності так і отримали. Добробут відчули тільки багатії. Середній бізнес придушили. Люди в більшості почали виживати, а не жити. А хтось взагалі покинув країну. Кожний раз суспільство намагалося оздоровити країну, сподіваючись, що влада задасть тон і все почне змінюватися. Проте чи може суспільство бути здоровим де у владі всі сваряться та нема злагоди? Чи може існувати  суспільство коли корупція проросла до кожної людини і більшість людей вже з труднощами вбачають розмиту межу порядністю і злочином?

Наразі зневірені люди вирішили покликати на допомогу кого-небудь, чи то Росію чи то Європу, щоб допомогли нам побудувати здорове суспільство. Але, на жаль, ззовні ніхто не зможе побудувати здорового суспільства.  

 • Росія не зможе принести хороших змін, бо сама має ті ж самі проблеми, що й українське суспільство.  
 • Сьогоденна Європа з високим рівнем життя, повагою до людини, свободою і виконанням законів в свій час виросла на християнських засадах. Проте в наш час християнські цінності там стають все слабкішими і європейці втрачають християнське осердя, з якого і почалася розбудова демократичного суспільства. Залишилися лише наслідки взаємоповага, чесність, та свобода , а їхня причина поступово зникає.

Український народ взагалі опинився без будь-якого осердя на початку 90-х років. Це осердя було вийнято за сімдесят років злочинної радянської влади. Одразу після розвалу радянського союзу люди потягнулися, щоб заповнення внутрішню порожнечу, до християнських церков, які почали швидко наповнюватися новими прихожанами.  Проте, це тривало недовго. Насіння Божого Слова падало на кам’янистий ґрунт і люди не встигли достатньо вкорінитися у вірі в Бога. Поволі почали виникати економічні та соціальні проблеми 90-х років. Згодом, почав розвиватися ринок усіляких товарів та послуг і зовсім інший стиль життя захлиснув людей. Це призвело до знецінення віри, люди перестали цікавитися власним духовним світом. Найголовнішим став світ добробуту, речей та успіху. Як і в усіх інших країнах, людям Бог стан не потрібен. Проте, на шляху до Європи люди мають мати оновлені серця, - без них європейські цінності не приживуться. Поки люди України не покоряться Богу – європейські принципи завжди будуть як кістка в горлі. Європейські цінності зможуть прижитися на українському ґрунті лише якщо він буде підготовлений. Перевірте себе і поставте собі питання, що ви робили, коли б зараз попали на місце чиновника: сумлінно працювали та розбудовували суспільство, не поступаючись своїм цінностям та законам, чи дозволили собі йти на компроміси та використовувати владу тільки заради власного добробуту?

Ти хочеш змін в твоїй країні – починай зміни в своєму серці та житті. Бог дозволив жити українцям тут на цій землі, тому в першу чергу потрібно скоритися перед Ним, щоб настали зміни в житті. Не хочеться, що все повторилося як раніше: владу змінили, а спосіб життя – ні. Так і продовжили давати хабарі, брати те що погано лежить, сподіватися на легкі гроші та обходити закони. Змінити душу може тільки її Творець і Спаситель. Кожному українцю зараз як повітря необхідне оновлення віри. Для змін в житті люди потребують не традицій, не обрядів – а живої оновленої віри.
Церква та всі общини зараз мусять максимально взятися до роботи та допомогти людям в пошуках Бога. Хіба ж це не основна функція церкви бути сіллю на цьому світі. А як відомо сіль зупиняє хворобливі процеси та дає здоров’я організму.

Тільки з оновленим життям люди зможуть позбутися влади, що діє проти народу, обманює, збагачується та зовсім не виконує своїх функцій. Така влада стане неприродною для оновленого в своїй більшості українського суспільства.

Влада, що не професійно поставилися до євроінтеграції і заздалегідь не оцінила всіх ризиків, має понести за це відповідальність. Були зруйновані торгівельні відносини з Російською федерацією, був повністю зруйнований будь-який натяк на довіру з боку європейських країн. Країна скотилася в економічну кризу, якої ще не було. Замість обіцяних добробуту та стабільності, суспільство отримало лише труднощі та погіршення рівня життя. І на завершення чинна влада допустила пролиття крові. Після всіх цих поразок у своїй діяльності будь-яка здорова влада мала б сама відмовитися від своїх повноважень і піти у відставку. Але чинна влада не вважає це поразками, бо вона не здорова.

Будемо сподіватися, що зараз якраз і відбуваються процеси відторгнення суспільством всього того, що є для хворим. І в кінці кінців українці будуть пишатися країною в якій живуть. Бо кожна людина буде жити заради прославлення Того, Хто дав українцям землю та життя.

Тож сформулюємо наступні цілі українця:

 1.  Примиритися з Богом і почати шукати його всім серцем.
 2. Піти в чи то православну, католицьку або протестантську церкву та сповідатися.
 3. Почати втілювати зміни у своєму житті.
 4. Всі батюшки, священики та пастори мають залучитися до відродження народу.
 5. Домогтися покарання злочинців у побитті громадян на майдані
 6. Відстояти відставку чинного уряду
 7. Внести постанови в чинне законодавство про повну люстрацію на всіх рівнях влади
 8. Провести позачергові вибори з повною люстрацією
 9. Дотримуватися законів і не відступати від життя, яке буде прославляти Бога

Отправить комментарий

Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
 • Строки и параграфы переносятся автоматически.
 • Доступны HTML теги: <em> <strong> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>

Подробнее о форматировании

CAPTCHA
Защита от спама.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.